Kalite

Entegre Yönetim Sistemi Politikamız

Kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Toplam Kalite yönetimi, BONOMI Şirketler grubunun temel taşı olarak bünyemizdeki tüm üretimin talimat ve prosedürlere uygun olmasını garanti eder. Proses kontrolleri, ara denetimler, rutin ve kabul deneyleri, üretimden çıkan her parçanın ve her ürünün noktası noktasına Müşteri şartnamelerine ve uluslararası standartlara uygunluğunu temin eder.

Tüm Grup Firmalarımız Lloyd tarafından onaylı ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. Yönetim ve Üretim aşamalarında tüm bilgi ve belgeler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) sistemimize kaydedilir ve sürekli takip edilir.
testler-1

TESTLER

EB Rebosio, tüm malzemelerini en son uygulanan IEC standartları ve müşteri şartnamelerini göz önüne alarak tasarlar ve testlere tabi tutar.

Tüm tasarımlar önce simülasyonlarla kontrol edilir. EB Rebosio bünyesinde bulunan kimyasal, mekanik ve elektrik laboratuvarlarında ürünlerini test ve kontrol eder. Piyasaya sunmadan önce ayrıca ürünler bağımsız laboratuvarlarda müşteri nezaretinde nihai olarak dizayn ve tip testlerine tabi tutulurlar.
testler-2