Hakkımızda

rebosio-turkiyeİtalya’da 1920 yılında Enerji Nakil hatlarına malzeme üretmeye başlayan firmamız 1957 yılında ilk kompozit izolatör üretimi ve uygulamasını yaparak bu alanda Dünyada öncü firmalar arasındadır.

BONOMI Grup ve EB REBOSIO, 90 yılı aşkın süredir enerji nakil hatları, demiryolu elektrifikasyon sistemleri ve elektromekanik sektöründe en mükemmel çözümleri sağlamaktadır. Sektörlerinde lider EB Rebosio ve Bonomi Eugenio firmalarının 2002 yılında birleşmesi, her iki firmayı da birbirlerini ürün olarak tamamlayarak sektörde en önemli ve güçlü tedarikçi konumuna getirmiştir. Günümüzde Bonomi Grubu, Avrupa enerji hatları ve demiryolu elektrifikasyonu parçaları konusunda en nitelikli tasarımcılar, üreticiler ve tedarikçiler arasındadır.

Bonomi Grup, 5 kıtaya yayılmış değerli müşterilerine, tecrübeli ve nitelikli kadrosu ile tüm tasarım, ürün geliştirme hizmeti ve en son teknolojilerle donatılmış üretim tesisleri ile güvenilir malzemeler üretmektedir. Müşteri istekleri ve pazar ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarlanmış ve patentli birçok ürünümüz yıllardır idareler tarafından güvenle kullanılmaktadır. Uzun yıllar sonunda oluşan değerli müşterilerimiz ve memnuniyetleri EB REBOSIO Firmasının en büyük gücü ve kalitesinin güvencesidir.

1986 yılı içerisinde Tünel projesi ile Türkiye pazarına silikon izolatör temin ederek başlayan iş ortaklığımız 2000li yıllarda Türkiye’de silikon izolatörün yaygınlaşması ile artmış ve 2010 yılında kurulan 7200 m2 fabrikamız ile daha da güçlenmiştir.

Yeni kurulu fabrikamız ile BONOMI Grup ve EB REBOSIO, 100 yıla yakın endüstriyel tecrübesini, tüm know-how ve patentli
ürünlerini, TÜRK mühendisleri, TÜRK işçileri, gelişmiş yan sanayi ve gelişmiş makina parkı ile birleştirmiş ve tüm dünyaya yüksek kalitede TÜRK MALI ürünleri ile ihracatlar yapmanın gururunu taşımaktadır.